„Juchnowiecka Biesiada na wschodnią nutę” – ZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję parafialnego festynu!
Tym razem czekają nas jednak małe zmiany – zmieniamy zarówno nazwę jak i miejsce 🙂
Już w najbliższą niedzielę – w Zielone Świątki 4 czerwca – spotykamy się przy wiejskiej świetlicy w Dorożkach, początek o godzinie 16.00!
W programie wiele atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a całość zwieńczy występ gwiazdy wieczoru – zespołu „Prymaki”!
Jednym słowem – dobra zabawa – GWARANTOWANA!!!

Już po raz kolejny nasz parafialny festyn otrzymał dotację Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, za którą serdecznie dziękujemy!

Links: Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key Microsoft Office 2013 Key Microsoft office 2010 key Office 2010 product key office 2013 pro key office 2013 prouct key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key windows 8 product key windows 8 activation key windows 8 ultimate product key windows 8 professional product key windows 10 pro product key buy windows 10 product key activation windows 10 key Windows 10 key sale Windows 10 key windows 8.1 kms activation key windows 8.1 pro key windows 10 product key buy win8.1 key Windows 8 Enterprise key Windows 8 Professional key Windows Server 2012 R2 key Nod32 Serial Key Nod32 Product Key Sale Norton 360 key Norton Symantec Product Key Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key