Warsztaty robienia motanek – relacja

W sobotę, 13 sierpnia odbyła się już trzecia edycja naszego parafialnego pikniku „Podlasianie nie są z Księżyca ”. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w latach ubiegłych, także i w tym roku przeprowadzone zostały warsztaty rękodzieła ludowego. Tym razem jednak nie malowano toreb a robiono piękne ludowe lalki zwane motankami, albo lalkami dobrych życzeń 🙂
Dzieci (i dorośli !!) pod bacznym okiem matuszki Anny Smyk-Kojło – prowadzącej warsztaty – tworzyły śliczne lalki tak, jak robiono to wiele, wiele lat temu…
Tradycyjnie już chętnych było więcej niż miejsc, dlatego warsztaty przeprowadzono w dwóch grupach.

W końcu po kilku godzinach wytężonej pracy wszyscy chętni – dzieci i dorośli (a było ich ponad 40 osób!!) – wrócili do domów z własnoręcznie wykonanymi motankami!

Dziękujemy serdecznie zarówno prowadzącym jaki i uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia 🙂

 

Links: Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key Microsoft Office 2013 Key Microsoft office 2010 key Office 2010 product key office 2013 pro key office 2013 prouct key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key windows 8 product key windows 8 activation key windows 8 ultimate product key windows 8 professional product key windows 10 pro product key buy windows 10 product key activation windows 10 key Windows 10 key sale Windows 10 key windows 8.1 kms activation key windows 8.1 pro key windows 10 product key buy win8.1 key Windows 8 Enterprise key Windows 8 Professional key Windows Server 2012 R2 key Nod32 Serial Key Nod32 Product Key Sale Norton 360 key Norton Symantec Product Key Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key