Warsztaty malowania worków i toreb – druga edycja :)

W sobotę po święcie Kazańskiej Ikony Matki Bożej – 24 lipca br. w naszej parafii odbyła się druga edycja festynu pod tytułem „Podlasianie nie są z Księżyca”. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w roku ubiegłym, także i w tym roku przeprowadzone zostały warsztaty malowania worków i toreb. Dzieci pod bacznym okiem matuszki Anny Smyk-Kojło – prowadzącej warsztaty – upiększały specjalnie przygotowane torby i worki pięknymi wzorami. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztaty przeprowadzono w dwóch grupach.
W końcu po kilku godzinach wytężonej pracy wszystkie chętne dzieci – a było ich około 50! – wróciły do domów ze swoimi własnymi pomalowanymi przez siebie workami i torbami!

Dziękujemy serdecznie zarówno prowadzącym jaki i uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *