Warsztaty malowania toreb

W przeddzień parafialnego święta – 20 września br. w naszej parafii odbył się festyn pod tytułem „Podlasianie nie są z Księżyca”. Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.
W ramach festynu przeprowadzone zostały warsztaty malowania toreb. Dzieci pod bacznym okiem matuszki Anny Smyk-Kojło – prowadzącej warsztaty – upiększały specjalnie przygotowane torby pięknymi wzorami. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztatami dzieci musiały nieraz poczekać aż zwolni się dla nich miejsce.
W końcu po kilku godzinach wytężonej pracy wszystkie chętne dzieci – a było ich ponad 40! – wróciły do domów ze swoimi własnymi pomalowanymi przez siebie torbami!
Dziękujemy serdecznie zarówno prowadzącym jaki i uczestnikom i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia 🙂

Links: Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key Microsoft Office 2013 Key Microsoft office 2010 key Office 2010 product key office 2013 pro key office 2013 prouct key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key windows 8 product key windows 8 activation key windows 8 ultimate product key windows 8 professional product key windows 10 pro product key buy windows 10 product key activation windows 10 key Windows 10 key sale Windows 10 key windows 8.1 kms activation key windows 8.1 pro key windows 10 product key buy win8.1 key Windows 8 Enterprise key Windows 8 Professional key Windows Server 2012 R2 key Nod32 Serial Key Nod32 Product Key Sale Norton 360 key Norton Symantec Product Key Win 7 key activation Win 7 key sale Win 7 key win 7 product key win 7 ultimate key buy win 7 key windows 7 key windows 7 product key windows 7 pro key windows 7 activation key windows 7 ultimate product key windows 7 professional product key